Szkoleniowa Sesja pytań i odpowiedzi

Do kogo jest skierowana jest

szkoleniowa sesja pytań i odpowiedzi

Szkoleniowa sesja pytań i odpowiedzi skierowana jest do uczestników szkoleń z tematyki ZFŚS prowadzonych przez Panią Joannę Krystynę Robak

Stanowi ona możliwość ponownego spotkania z Panią Joanną na żywo on-line.

Do szkoleniowej sesji pytań i odpowiedzi mogą dołączyć jedynie uczestnicy wybranych szkoleń płatnych prowadzonych przez Panią Joannę:

  • ZFŚS w jednostkach budżetowych po zmianach prawa.
  • ZFŚS w publicznych placówkach oświatowych po zmianach praw.
  • ZFŚS w sektorze prywatnym, w tym w spółkach po zmianach prawa.
  • Regulamin ZFŚS

w formie nagranej, lub przeprowadzonych na żywo w 2023 i 2024 r.

 

Uczestnictwo na żywo pozwoli na zadanie dodatkowego pytania do Pani Joanny podczas spotkania.

Terminy szkoleniowej sesji pytań i odpowiedzi:

Terminy do wyboru:

  • 16.04.2024 r. od godz. 10:00
  • 10.05.2024 r. od godz. 10:00

WAŻNE:
Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy:

– komputer z głośnikiem, smartfon lub laptop
– dostęp do Internetu.


W przeddzień oraz w dniu sesji pytań i odpowiedzi wysyłamy maila z linkiem do pokoju webinarowego. 
Czas trwania sesji pytań i odpowiedzi planowany jest na 2 godziny, jednak w przypadku dużej ilości pytań może się przedłużyć.

Pytania do prowadzącego szkolenie zadaje się za pomocą czatu dostępnego na platformie, na której będzie prowadzona sesja pytań. Na ok. 10 minut przed szkoleniem uczestnicy mają możliwość poćwiczenia pisania na czacie (w razie potrzeby).

szkolenie prowadzi:

Joanna Krystyna Robak

Ekonomista. Ekspert w dziedzinie prawa pracy, w szczególności w temacie zakładowego funduszu świadczeń socjalnych (ZFŚS). Specjalizujący się w tym obszarze od ponad 27 lat, jako pracownik urzędu gminy, następnie jako główny księgowy jednostek budżetowych, manager i dyrektor szkoły, prezes spółki z o.o., pracownik fundacji oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). Praktyk, znający i rozumiejący specyfikę ZFŚS w różnych sektorach. Pokazujący praktyczne sposoby rozwiązywania problemów w zakresie ZFŚS.

W ramach swojej prowadzonej działalności szkoleniowej i wydawniczej:

  • pokazuje jak prawidłowo wdrożyć i prowadzić ZFŚS w szczególności w sektorze publicznym, w jednostkach budżetowych, w tym publicznych placówkach oświatowych oraz w sektorze prywatnym.

  • edukuje w temacie ZFŚS poprzez stronę ZFSSedukacja.pl na Facebooku oraz ZFSSletter (ekspercki newsletter poświęcony sprawom ZFŚS dostępny pod adresem: www.zfssedukacja.pl), zrzeszając największą społeczność wokół ZFŚS w Polsce.

  • uczy, w ramach swoich autorskich szkoleń, jak dostosować dokumentację i procedury do wymogów zmieniających się przepisów prawa, a jednocześnie ograniczyć biurokrację do minimum, aby uwolnić czas osób zajmujących się sprawami ZFŚS

  • autor wielu publikacji na temat ZFŚS, w tym kilku książek na temat ZFŚS, e-booków, bloga, profesjonalnej Akademii ZFŚS — praktycznego kursu oraz licznych szkoleń.

Główną misją jest pomaganie pracodawcom w ułożeniu spraw zakładowego funduszu świadczeń socjalnych tak, aby ZFŚS działał zgodnie z prawem, a osoby odpowiedzialne za ZFŚS były bezpieczne, unikając kar za błędy, a równocześnie, aby ZFŚS spełniał swoją rolę w zakładzie pracy i służył pracownikom.

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie, Uniwersytetu Rzeszowskiego, Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Marketingu w Chrzanowie oraz Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie na kierunkach ekonomicznych i pedagogicznych. Od 2009 r. uznany i ceniony przez uczestników szkoleń trener z zakresu kadr i płac, a w szczególności ZFŚS. Certyfikowany trener i egzaminator wg Standardów Jakości VCC z zakresu kadr i płac.

W 2023 roku uhonorowana prestiżową nagrodą w XIX edycji Polish Businesswomen Awards w kategorii: Lider w dziedzinie przekazywania wiedzy o Zakładowym Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Cena i warunki:

Szkoleniowa sesja pytań i odpowiedzi

Cena regularna:

Cena: 350 zł (+ VAT*) za 1 osobę

* Szkolenie zwolnione z podatku VAT, jeśli płatność jest w całości ze środków publicznych.

Cena brutto:  430,50 zł

Aby otrzymać link do zamówienia uczestnictwa
w szkoleniowej sesji pytań i odpowiedzi
prosimy wysłać wiadomość na: 

biuro@aserto.edu.pl

podając:
-datę uczestnictwa w ukończonym szkoleniu płatnym oraz
-wskazując datę wybranej sesji.

Nie ma możliwości uczestnictwa w sesji pytań i odpowiedzi na żywo
jeżeli nie ukończyli Państwo szkolenia z ZFŚS w 2023r. lub 2024r.

 

FAQ - Najczęściej zadawane pytania:

Czy wystawiają Państwo fakturę na szkolenie?

Naturalnie tak.

Jaki jest końcowy koszt szkoleniowej sesji pytań i odpowiedzi?

Jeżeli zamawiającym jest jednostka budżetowa, gdzie uczestnictwo jest finansowane w całości ze środków publicznych to kwotą do zapłaty będzie kwota netto, a fakturę wystawimy bez VAT. W przypadku, gdy uczestnictwo nie jest finansowane ze środków publicznych to do ceny netto zostanie doliczony podatek VAT w wysokości 23%.

Co jeżeli nie będę mieć możliwości uczestniczenia w sesji w wybranym terminie? Czy będzie można uczestniczyć w innym terminie? 

Naturalnie tak, wystarczy krótka wiadomość mailowa do nas na adres: biuro@aserto.edu.pl, a my przeniesiemy uczestnictwo w sesji na inny, wybrany przez Panią/Pana termin.

Czy sesje są nagrywane i udostępniane uczestnikom?

Sesje pytań i odpowiedzi są nagrywane w celach archiwizacyjnych, jednak nie są udostępniane uczestnikom sesji.

Czy istnieje możliwość płatności w ratach za uczestnictwo w Szkoleniowej sesji pytań i odpowiedzi?

Nie ma niestety możliwości płatności w ratach za uczestnictwo w sesji.

Copyright © 2018-2024 ASERTO Joanna Krystyna Robak www.aserto.edu.pl