Szkoleniowa Sesja pytań i odpowiedzi

Do kogo jest skierowana jest

szkoleniowa sesja pytań i odpowiedzi

Szkoleniowa sesja pytań i odpowiedzi skierowana jest do uczestników szkoleń z tematyki ZFŚS prowadzonych przez Panią Joannę Krystynę Robak

Stanowi ona możliwość ponownego spotkania z Panią Joanną na żywo on-line.

Do szkoleniowej sesji pytań i odpowiedzi mogą dołączyć jedynie uczestnicy wybranych szkoleń płatnych prowadzonych przez Panią Joannę:

• ZFŚS w jednostkach budżetowych po zmianach w 2023r.
  • ZFŚS w publicznych placówkach oświatowych po zmianach w 2023r.
  • ZFŚS w sektorze prywatnym, w tym w spółkach po zmianach w 2023r.
  • Regulamin ZFŚS

w formie nagranej, lub przeprowadzonych na żywo w 2023 r.

Uczestnictwo na żywo pozwoli na zadanie dodatkowego pytania do Pani Joanny podczas spotkania.

Terminy szkoleniowej sesji pytań i odpowiedzi:

Terminy do wyboru:

• 26.10.2023 r. od godz. 10:00 – brak miejsc
  • 15.11.2023 r. od godz. 10:00
  • 27.11.2023 r. od godz. 10:00
  • 11.12.2023 r. od godz. 10:00
  • 20.12.2023 r. od godz. 10:00

WAŻNE:
Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy:

– komputer z głośnikiem, smartfon lub laptop
– dostęp do Internetu.

W przeddzień oraz w dniu szkolenia wysyłamy maila z linkiem do pokoju webinarowego.
Czas trwania sesji pytań i odpowiedzi planowany jest na 2 godziny, jednak w przypadku dużej ilości pytań może się przedłużyć.

Pytania do prowadzącego szkolenie zadaje się za pomocą czatu dostępnego na platformie, na której będzie prowadzona sesja pytań. Na ok. 10 minut przed szkoleniem uczestnicy mają możliwość poćwiczenia pisania na czacie (w razie potrzeby)

szkolenie prowadzi:

Ekonomista. Ekspert z zakresu zakładowego funduszu świadczeń socjalnychPosiada ponad 26-letnie doświadczenie w pracy z zakładowym funduszem świadczeń socjalnych, zwłaszcza w jednostkach budżetowych, w tym w placówkach oświatowych. Od 1997r. do 2013r. pracownik urzędu gminy oraz główny księgowy jednostek budżetowych. W latach 2013 – 2015 pracownik Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Wydziale Realizacji Dochodów. Równolegle z pracą w ww. jednostkach od 2010r. do 2017r. manager i dyrektor nowosądeckiej filii znanej ogólnopolskiej sieci szkół.

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie, Uniwersytetu Rzeszowskiego, Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Marketingu w Chrzanowie oraz Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Od 2009r. uznany i ceniony przez uczestników szkoleń trener
z zakresu kadr i płac, a w szczególności ZFŚS. Certyfikowany trener i egzaminator wg Standardów Jakości VCC z zakresu kadr i płac.

Autor
wielu publikacji z zakresu ZFŚS oraz 5 książek na temat ZFŚS. Autor Akademii ZFŚS – praktycznego Kursu, licznych szkoleń oraz ZFSSlettera, największego w Polsce, specjalistycznego newslettera  dedykowanego w całości sprawom ZFŚS dostępnego na www.zfssedukacja.pl. Praktyk.

Laureat nagrody w XIX edycji Polish Businesswomen Awards w kategorii:

Lider w dziedzinie przekazywania wiedzy o Zakładowym Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Cena i warunki:

Szkoleniowa sesja pytań i odpowiedzi

Cena regularna:

Cena: 300 zł (+ VAT*) za 1 osobę

* Szkolenie zwolnione z podatku VAT, jeśli płatność jest w całości ze środków publicznych.

Cena brutto:  369,00 zł

Aby otrzymać link do zamówienia uczestnictwa
w szkoleniowej sesji pytań i odpowiedzi
prosimy wysłać wiadomość na:

biuro@aserto.edu.pl

podając:
-datę uczestnictwa w ukończonym szkoleniu płatnym oraz
-wskazując datę wybranej sesji.

Nie ma możliwości uczestnictwa w sesji pytań i odpowiedzi na żywo
jeżeli nie ukończyli Państwo szkolenia z ZFŚS w 2023r.

FAQ - Najczęściej zadawane pytania:

Czy wystawiają Państwo fakturę na szkolenie?

Naturalnie tak.

Jaki jest końcowy koszt szkolenia?

Jeżeli zamawiającym jest jednostka budżetowa, gdzie uczestnictwo jest finansowane w całości ze środków publicznych to kwotą do zapłaty będzie kwota netto, a fakturę wystawimy bez VAT. W przypadku, gdy uczestnictwo nie jest finansowane ze środków publicznych to do ceny netto zostanie doliczony podatek VAT w wysokości 23%.

Co jeżeli nie będę mieć możliwości uczestniczenia w sesji w wybranym terminie? Czy będzie można uczestniczyć w innym terminie?

Naturalnie tak, wystarczy krótka wiadomość mailowa do nas na adres: biuro@aserto.edu.pl, a my przeniesiemy uczestnictwo w sesji na inny, wybrany przez Panią/Pana termin.

Czy sesje są nagrywane i udostępniane uczestnikom?

Sesje pytań i odpowiedzi są nagrywane w celach archiwizacyjnych, jednak nie są udostępniane uczestnikom sesji.

Czy istnieje możliwość płatności w ratach za uczestnictwo w Szkoleniowej sesji pytań i odpowiedzi?

Nie ma niestety możliwości płatności w ratach za uczestnictwo w sesji.